محل تبلیغات شما
تØویری از سØید مرتØوی در میان Øزاداران!

سعید مرتضوی باید در زندان باشد ولی این عدان را تداعی نمی کند  . میدانیم که از فردا تکذیبیه ها شروع میشود و می گویند این عکس برای سنوات قبل است که البته مردم با دانش تر  از این داستانها هستند که توجه ایی به این تکذیبیه ها داشته باشند . چرا باید مادری در حسرت دیدن بچه خود باشد  و حتی اجازه ساعتی مرخصی و یا ملاقات نداشته باشد ولی  برای آدم گش های مثل سعید مرتضوی بدین راحتی و به بهانه سوگواری و عزاداری از  استثنا خاص بهره مند شود . 

آقای جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران چه تفاوتی بین نازنین زاغری با مرتضوی وجود دارد ؟ نرگس محمدی  به حجاب اجباری اعتراض داشت و آدم گش نبود و همسر او هم یک پلاگارد داشت بین او و مرتضوی دنیایی فاصله است . این فرق و تفاوت  ها در جمهوری اسلامی در کجاست ؟ با چه ضوابطی و با چه قانونی تمایزها  اجرا میشود ؟ در کجای مذهب و دین ما از این تفاوت ها نقل شده که شما بدان پایبندید ؟ 

من به زبان دمکراسی صحبت نمی کنم به زبان مذهب به من بگویید در کجای قران نوشته این تفاوت را بین انسانها و چه کسی مسئول این تفاوت هاست ؟ چه کسی این مرزها را معین کرده است ؟ 

در کجای قانون اساسی این فاصله ها نوشته شده ؟  تصمیم گیرنده این ممیزی ها  چه کسی است ؟  

امروز اینترنت با سرعت محدود در برخی از شهرها وصل خواهد شد

آموزش زبان نروژی ( 1 )

IWF در اقدامی عجیب دسترسی ایرانیان به این سایت را قطع کرد

ها ,مرتضوی ,؟ ,کسی ,کجای ,تفاوت ,این تفاوت ,چه کسی ,در کجای ,آدم گش ,با چه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنروز که می آیی... agriculture